OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

WYSPA

EL HIERRO

W 100% O
ZRÓWNOWAŻONYM ROZWOJU
Wraz z inauguracją elektrowni wodnej Gorona del Viento to jest pierwsza wyspa w pełni samowystarczalna i o odnawialnych źródłach energii.
WYSPA
POŁUDNIKOWA
Do roku 1885 Cypel Orchilla był uznawany za południk zerowy, zamieniając się w ten sposób w jeden z najbardziej używanych na mapach z wieku XVI i XVII. Dlatego nawet obecnie El Hierro znana jest jako wyspa południkowa.
FREE
WI-FI
Będziesz mógł poczuć się bardzo daleko ale jednocześnie w pełni podłączony. El Hierro posiada bezpłatną usługę Wi-Fi!
46
PUNKTÓW DO ZANURZENIA
Odkryj 46 punktów do zanurzenia się w wyjątkowy i pełen życia krajobraz podmorski, szczególnego owocu wulkanicznego ukształtowania geograficznego, który został odnowiony ostatnią erupcją w 2011r.
ŚWIATOWY REZERWAT
BIOSFERY
Pomimo, że jest to najmniejsza z tych wysp, El Hierro posiada żyzne ziemie, strome wybrzeża klifowe, lawowe formacje geologiczne i bujną roślinność, które zostały docenione przez UNESCO.
WITAMY NA WYSPIE EL HIERRO
Ta niewielka wyspa ogłoszona Rezerwatem Biosfery, zachwyci cię z uwagi na kontrast pomiędzy jej wulkanicznymi ziemiami, zielenią jej gęstych lasów i przejrzystością wód jej rezerwatu morskiego. Masz kilka opcji, aby odkryć jej niesamowitą przyrodę. Zanurzyć się i zanurkować w jej szczególnym krajobrazie podmorskim odnowionym w wyniku erupcji wulkanicznych w 2011r., pospacerować po jednym z jej tysiącletnich lasów lub po prostu postać nieruchomo i podziwiać tutejszy pejzaż. Poczuj jak wspaniale jest się zatrzymać i pooddychać świeżym powietrzem na El Hierro.
/
Rezerwat Morski
La Restinga

SPEKTAKULARNE GŁĘBINY PEŁNE ŻYCIA

Obok przystani rybackiej La Restinga na południu tej wyspy, odnajdziesz obszar o wodach będących pod ochronę i dużych głębokościach sięgających nawet do 300m, pełnych stromych skarp, brzegów mielizn, piaszczystych tarasów i jaskiń… Jeden z najbardziej pożądanych kierunków turystycznych przez miłośników nurkowania z całego świata z ponad 10
punktami do nurkowania w wyjątkowy i pełen życia krajobraz podmorski, szczególnego owocu wulkanicznego ukształtowania geograficznego.
/CZEGO NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ/