OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

WYSPA

FUERTEVENTURA

Plaża
CANARIAS
Ponad 150 km plaż dla korzystania ze słońca i lekkiej bryzy morskiej naładowanej ujemnymi jonami, które sprawią, że poczujesz się w raju.
SERY Z
OZNACZENIEM POCHODZENIA
A pomiędzy plażą i plaża wytwórnie serów stanowiące obowiązkowy przystanek. Spróbuj jeden z tutejszych wyśmienitych serów majoreros z oznaczeniem pochodzenia.
RAJ DLA
WINDSURFING
Długie, słoneczne dni, silne wiatry i fale sięgające nawet do dwóch metrów od dawna sprzyjały uprawianiu windsurfingu i kitesurfingu, obecnie to już tradycją na tej wyspie.
ŚWIATOWY REZERWAT
BIOSFERY
Bezmiar jej wulkanicznego krajobrazu i czystość jej plaż również nie przeszły niezauważalne dla UNESCO, które ogłosiło całą tę wyspę Rezerwatem Biosfery w 2009r.
WITAMY NA WYSPIE FUERTEVENTURA.
Po przybyciu tutaj przywita cię dziewicze wybrzeże o wodzie w kolorze szmaragdowym i białym piasku. Ponad 150 km plaż, na których słońce i morska bryza, naładowana ujemnymi jonami o odprężającym efekcie, spowodują, że poczujesz się w raju. Dlatego i z uwagi na tutejsze spektakularne krajobrazy wulkaniczne nie ma się co dziwić, że została ona ogłoszona Rezerwatem Biosfery.

Zamknij oczy i jak je otworzysz będziesz nową osobą. To jest dobry moment aby wziąć deskę i poślizgać się po kryształowej wodzie. Choć, jeżeli wolisz, możesz też odkryć gastronomię tutejszych miasteczek z pejines (odmianą małych ryb), papas arrugadas (tzw. pomarszczonych ziemniaków) lub serami z oznaczeniem pochodzenia.
/
Ponad 150 km
niewiarygodnych plaż
Wyspa Fuerteventura to piasek i morze w czystym stanie. Posiada obszerne i rajskie plaże różnych typów tak, abyś zawsze mógł wybrać w zależności od swojego planu dnia: uprawniać zajęcia wodne, zapomnieć o wszystkim spacerując po samotnym brzegi dziewiczej plaży, degustować jakąś świeżą rybą z tej okolicy lub po prostu usiąść i podziwiać piękny zachód słońca. Bo 150 km plaży dają dużo możliwości.
/CZEGO NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ/