OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

WYSPA

GRAN CANARIA

A
KONTYNENT W
MINIATURCE
To jak mały kontynent, na którym odnajdziesz wszelkiego rodzaju przeżyć, które sprawią, że każdy dzień będzie specjalny: plaże o złotym piasku, zaskakujące krajobrazy naturalne i bardzo blisko wspaniałego miasta o szerokiej ofercie rozrywkowej dla wszystkich.
60 KM
PLAŻ
Odkryj plaże tak różne jak pejzaże jakie ta wyspa ukrywa. Blisko 60 km plaż na 236 km wybrzeża z łagodnym słońcem, które zawsze jest obecne aby napełnić cię energią.
ŚWIATOWY REZERWAT
PRZYRODY
Wulkaniczne powierzchnie, obecność flory Regionu Makaronezji i duże obszary sosny zostały uznane przez UNESCO za wystarczające dla nadania tego wyróżnienia.
ZABIEGI ODNOWY
BIOLOGICZNEJ
Pierwsi turyści którzy poszukiwali odnowienia sił witalnych przybyli na Gran Canaria 150 lat temu przyciągnięci jej klimatem. Obecnie ta tradycja ewoluowała stwarzając wspaniałą ofertę obiektów spa i ośrodków wellness.
WITAMY NA WYSPIE GRAN CANARIA
Gran Canaria to wspaniała kierunek turystyczny z blisko 60 km plaży do korzystania w gronie rodzinnymi i z zachodnią częścią ogłoszoną Rezerwatem Biosfery. To jak mały kontynent, na którym odnajdziesz wszystko co potrzebne, aby sprawić by każdy dzień był specjalny. Żegluj w celu oglądania wielorybów, wędruj lasami sosnowymi, dobrze się baw w parku wodnym, pospaceruj po ulicach handlowych, odwiedź muzeum… lub po prostu odpręż się na spokojnej plaży.

Na co dzisiaj masz ochotę? Na Gran Canaria wszystko jest możliwe.
/
Wydmy
Maspalomas
Nowy pejzaż każdego dnia.
Ta zaskakująca mieszanina pustyni i oazy na południu tej wyspy to wyjątkowy obszar naturalny z uwagi na swoje piękno i dużą różnorodność ekosystemów jakie posiada. Wydmy, które wiatr nieustannie kształtuje, sprawiają, że krajobraz zmienia się z każdym nowym dniem i stanowią jedną z głównych atrakcji turystycznych tego obszaru.
/CZEGO NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ/