OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

WYSPA

LANZAROTE

ODMIENNA
WYSPA
Wyspa o wulkanicznych czarnych i czerwonawych ziemiach, która w połączeniu z ciszą i spokojem jakimi tu się oddycha sprawi, że poczujesz się jak na innej planecie.
WINA
Z OZNACZENIEM MIEJSCA POCHODZENIA
Dobrym sposobem poznania tej wyspy jest odwiedzenie wytwórni win i spróbowanie wybornych win z Malvasía z oznaczeniem miejsca pochodzenia.
MIEJSCE SPOTKAŃ
SPORTOWCÓW
Z uwagi na tutejsze długie, słoneczne dni sportowcy z całej Europy wybierają Lanzarote jako idealny kierunek dla uprawiania kolarstwa, biegania, pływania lub sportów wodnych.
ŚWIATOWY REZERWAT
BIOSFERY
Wysokie walory środowiskowe tej wyspy zasłużyły sobie na to wyróżnienie ze strony UNESCO w 1993r.
WITAMY NA WYSPIE LANZAROTE
Jej dziwne ziemie w tysiącach kolorów pozdrawiają cię. A cisza i pokój tej wyspy zapraszają cię do wyłączenia się, abyś mógł naładować się energią podczas długich dni pełnych światła.

Swoiste krajobrazy tworzą tu dużej wartości ekosystem uznany w skali międzynarodowej. Doskonałe otoczenie dla odprężenia się i zagubienia w tutejszych wulkanach, jaskiniach lub dziewiczych plażach. Później zatrzymaj się na chwilę i pooddychaj spokojem tej wyspy. Poczujesz się tak daleko jak gdybyś pojechał na księżyc.
/
Park Narodowy
Timanfaya
Inny świat. To przykład historycznej i niedawnej działalności wulkanicznej, który dostarczy ci jeden z najbardziej imponujących spektakli wizualnych Wysp Kanaryjskich. Niemal brak roślinność, nierówność form i rozmaitość kolorów takich jak czerwienie, odcienie ochry, czernie i pomarańcze przeniosą cię do miejsc, jakich nigdy sobie nie wyobrażałeś.
/CZEGO NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ/