OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Real Club de Golf de Las Palmas

Real Club de Golf de Las Palmas, Pola golfowe na wyspie Gran Canaria
Real Club de Golf de Las Palmas, Pola golfowe na wyspie Gran Canaria

Najstarsze pole golfowe w Hiszpanii znajduje się na wyspie Gran Canaria

Real Club de Golf de Las Palmas ma zaszczyt być najstarszym polem golfowym w Hiszpanii. Zostało założone w 1891 roku, ale jego obecny przebieg zaprojektował dopiero w 1957 roku legendarny architekt Mackenzie Ross, wykorzystując przeniesienie pola na kalderę Bandama, na północnym zachodzie wyspy Gran Canaria. Jego uprzywilejowane położenie na granicy krateru wygasłego wulkanu oferuje graczom widok na szczyty wyspy, morze oraz pobliskie wąwozy.

Zagraj w golfa i odpocznij w hotelu Vik Bandama Golf Hotel

Pole Real Club de Golf de Las Palmas jest względnie krótkie i wygodne do przejścia, z szerokimi, graniczącymi z wąwozami fairways, dużymi przeszkodami z piasku oraz małymi greens. Jest ono idealne do relaksującej, niewyczerpującej fizycznie gry. A w odległości zaledwie 10 metrów od tee 1 znajduje się trzygwiazdkowy hotel Vik Bandama Golf Hotel z basenem i sauną, aby móc się zrelaksować. To idealny plan na wakacje z golfem na wyspie Gran Canaria.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
18

18

71

71

Hombres 24 / Mujeres 36

Hombres 24 / Mujeres 36

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

4.30 horas

4.30 horas

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ