OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Corallium Thalasso Villa del Conde

Corallium Thalasso Villa del Conde Spa i ośrodki talasoterapii na wyspie Gran Canaria
Corallium Thalasso Villa del Conde Spa i ośrodki talasoterapii na wyspie Gran Canaria

Suity w ośrodku talasoterapii w Maloneras

Pomiędzy morzem i nowoczesnym Lopesan Villa del Conde Resort, położonym w Meloneras na południu wyspy Gran Canaria, wyłania się fantastyczne spa. Dzięki nieskazitelnemu, regularnemu wzornictwu i supernowoczesnym wnętrzom Corallium Thalasso Villa del Conde zapewnia czarowne chwile w Ocean View Suites. Te prywatne kwatery z miejscem do opalania się i basenami wypełnionymi morską wodą nadają się doskonale do podarowania sobie kąpieli „Oceaniczny Raj”: godzina w jacuzzi dla dwojga, wspaniałe widoki na morze i francuski szampan Moët & Chandon.

Przygoda Thalasso w spa nad brzegiem morza

Okrągły basen z wodą morską o różnych temperaturach, z bezpośrednim widokiem na ocean - tylko przeszklenia oddzielają go od zewnątrz - oferuje Przygodę Thalasso, sekwencję zabiegów w termach, uzupełnioną łaźnią parową, fińską sauną, chwilą w basenie do unoszenia się na wodzie i dowolnym masażem. Przyogrodach znajdują się pawilony, gdzie można skorzystać z aromatycznych pryszniców lub wdychać słoną wodę, choć prawdziwym luksusem jest zamknięcie oczu na tarasie i odczuwanie dotyku słońca i bryzy morskiej.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ