OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Roca Negra Hotel & Spa

Roca Negra Hotel & Spa Spa i ośrodki talasoterapii na wyspie Gran Canaria

Spa z salą do unoszenia się na wodzie w Agaete

Współczesne, minimalistyczne i bardzo eleganckie spa Hotelu Roca Negra, mimo niewielkiego rozmiaru, posiada wszystko, co konieczne, by wyjść z niego w pełni odnowionym. Położone w północno-zachodniej części wyspy Gran Canaria, w zachwycającym miasteczku Agaete, spa jest całkowicie połączone z tym dyskretnym czterogwiazdkowym hotelem luksusowym. Jedna z jego największych atrakcji kryje się w sali do unoszenia się na wodzie: absolutny relaks i magiczne uczucie nieważkości, w rytmie spokojnej muzyki i w przyjemnej temperaturze.

Sala relaksacyjna i prysznice Vichy w nowoczesnym hotelu

Nowoczesność hotelu jest szczególnie widoczna w jego spa. Jego pofalowane linie w kolorze błyszczącej, zniewalającej bieli, obejmują wspaniały basen termalny, salę relaksacyjną - udekorowaną pięknymi pejzażami i wypełnioną łóżkami wodnymi -, tonizujące prysznice Vichy, saunę, łaźnię turecką i hammam. Lista programów odnowy jest jeszcze dłuższa. Od orientalnych rytuałów po zabiegi antyoksydacyjne, masaże odmładzające bądź okłady z błota i czekolady. Nie mniej atrakcyjne są egzotyczne „kaprysy”: „Tysiąc i Jedna Noc” obiecuje pobudzić zmysły mistycznymi esencjami.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ