OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Abama Spa

Abama Spa Spa i ośrodki talasoterapii na Teneryfie

Spa ze suitami Colonial i Safari dla dwojga

Masaże w orientalnej altanie otoczonej wspaniałym ogrodem z wodospadem, który mógłby posłużyć za plan filmowy, to jedna z najbardziej egzotycznych propozycji spa Hotelu Abama, położonego w Guía de Isora na południu Teneryfy. Zainteresowaniem cieszą się także rytuały dla dwojga w luksusowych suitach Safari i Colonial, z prysznicami parowymi i specjalnym menu. To właśnie orientalne inspiracje cechują ten imponujący kompleks o powierzchni 2500 metrów kwadratowych, położony na trzech piętrach i posiadający 10 gabinetów zabiegowych.

Kąpiele termalne i Abama Total Wellness

Basen do hydroterapii, jakby wyrzeźbiony, w kształcie kwiatu z delikatnymi odblaskami neonowych lamp, przyciąga spojrzenia wszystkich obecnych w termach. Są one całkowicie zainspirowane łaźniami rzymskimi. Jedną z ich perełek jest komora ze sztucznym śniegiem, jedna z nielicznych w Europie, drugą - sala z podgrzewanymi leżakami ceramicznymi i relaksującą muzyką. Oprócz planów opracowanych przez trenerów osobistych, które można wprowadzić w życie w sali fitness, oraz szerokiej karty zabiegów, program Abama Total Wellnes oferuje metody dostosowane do każdego klienta.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
_sí

_sí

_sí

_sí

_sí

_sí

_sí

_sí

ODKRYJ