OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

El Estanque Dorado

El Estanque Dorado Spa i ośrodki talasoterapii na Teneryfie
El Estanque Dorado Spa i ośrodki talasoterapii na Teneryfie

Spa w postaci tajskiej świątyni na Teneryfie

Do spa Hotelu Royal Garden Villas prowadzą nas okazałe, wyrzeźbione w drewnie, drzwi pochodzące z tajskiej świątyni. Choć niewielkich rozmiarów, Estanque Dorado na południu Teneryfy, posiada niezwykły czar. To co znajduje się wewnątrz nazywa się magią, wyjątkową i dyskretną, ale jednak magią. Delikatne światło oświetla wapienny basen - wykładnik największego luksusu - otoczony klasyczną kolumnadą i cichymi strumieniami. Romantyczna atmosfera pozwala na podjęcie decyzji, który masaż, zabieg kosmetyczny twarzy czy rytuał wybrać po skorzystaniu z term.

Rytuał Królowej Kleopatry w sali spa z kolumnami salomonowymi

Z niesamowitego basenu spa przechodzimy do niemniej atrakcyjnej wanny z kolumnami salomonowymi, aby skorzystać ze wzmacniającej ciało kąpieli Talaso lub wygładzającej skórę kąpieli Cytrusowej. Miłośnicy produktów firmy Alquimia z pewnością wybiorą rytuał Królowej Kleopatry, który masuje ciało olejkiem tej hiszpańskiej marki. Jest wiele zabiegów kosmetycznych twarzy, ale nie można się oprzeć proponowanej siedemdziesięciominutowej alternatywie dla botoksu, a także pakietom estetyki dla panów oraz specjalnym dla kobiet w ciąży i dla dwojga.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ