OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

WYSPA

TENERIFE

100%
LIFE
Na Teneryfie możesz robić wszystko, co najbardziej lubisz każdego dnia w roku, dzięki jej klimatowi, jej przyrodzie i obiektach turystycznych pomyślanych abyś ty i twoi najbliżsi dobrze się bawili.
TWÓJ NAJLEPSZY
SWING
Teneryfa posiada osiem pól golfowych na których możesz wystawić na próbę twój swing każdego dnia w roku. Prawie wszystkie posiadają nowoczesne obiekty i dołki zaprojektowane dla profesjonalistów.
OBSERWOWANIE
WIELORYBÓW
Wybrzeże południowo-zachodnie tej wyspy jest uprzywilejowanym miejscem, aby móc zobaczyć wieloryby na wolności. Niedaleko jej wybrzeża można odnaleźć do 26 różnych gatunków wielorybowatych: balaenoptera (rodzaj walenia), delfiny, orki aż po płetwala błękitnego.
OBIEKTY Z LISTY
ŚWIATOWEGO DZIEWICTWA
Park Narodowy Teide z najwyższym szczytem Hiszpanii Historyczna Dzielnica La Laguna z kolonialnym stylem architektonicznym
WITAMY NA WYSPIE TENERYFIE
Teneryfa to wyspa o tysiącu doświadczeń na jednej tylko wyspie. Będziesz mógł zagłębić się w przyrodę, zrelaksować się na plaży, wejść na Teide, pójść na zakupy, zobaczyć przedstawienia, spacerować po jej starym mieście, rozerwać się w parku tematycznym, pograć w golfa…

Napełnij się energią wykonując nieskończoną ilość zajęć ale przede wszystkim nie wyjeżdżaj z Teneryfy bez spróbowania jej smacznej gastronomii. Usiąść na tarasie z widokiem na morze i smakować kalmary to wspaniałe doświadczenie.
/
PRAK
NNARODOWY
Teide
Trzeci najwyższy wulkan świata
O wysokości 3718m n.p.m. wulkan Teide jest najwyższy szczytem w Europie. Jego dwa ekosystemy robią ze wspinaczki doświadczeni pełne kontrastów. Ponadto, można liczyć na usługę przewodników dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i na schronisko górskie dla podziwiania cudownych widoków o zachodzie słońca.
/CZEGO NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ/